ΜΑΡΙΝ ΛΕΟΒΑΤΣ

Κίτρινη κάρτα στον πλάγιο μπακ του ΠΑΟΚ για μαρκάρισμα στον Βιγιαφάνιες στο χώρο του κέντρου

19' ΕΥΚΑΙΡΙΑ
ΜΑΡΚΟΥΣ ΜΠΕΡΓΚ

Ο Κουρμπέλης βρίσκει με λόμπα τον Μπεργκ μέσα στην περιοχή, ο Σουηδός γυρίζει και από πλάγια θέση σουτάρει αλλά η μπάλα περνά πάνω από το δοκάρι του Γλύκου

20' ΕΥΚΑΙΡΙΑ

Κούρσα του Χουλτ από αριστερά και σέντρα από την τελική γραμμή στο δεύτερο δοκάρι όπου ο Μπεργκ παίρνει την κεφαλιά από το ύψος της μικρής περιοχής με τον Γλύκο να διώχνει σε κόρνερ

21' ΓΚΟΛ
ΡΟΝΤΡΙΓΚΟ ΜΟΛΕΝΤΟ

Το κόρνερ εκτελείται με πάσα και ο Βιγιαφάνιες επιχειρεί το σουτ εκτός περιοχής με το αριστερό. Η μπάλα βρίσκει στο πόδι του Ουαρντά και κατευθύνεται προς την εστία με τον Γλύκο να διώχνει με γροθιές στον αέρα προ του Μολέντο. Αποδέκτης της μπάλας γίνεται ο Μπεργκ μέσα στην περιοχή και τη στρώνει με το κεφάλι στον Μολέδο ο οποίος από τη μικρή περιοχή σκοράρει με κεφαλιά και ανοίγει το σκορ

29' ΕΥΚΑΙΡΙΑ
ΠΕΔΡΟ ΕΝΡΙΚΕ

Ο Κάμπος ανοίγει την μπάλα αριστερά στον Λέοβατς, ο οποίος τη γυρίζει συρτά εντός περιοχής στο σημείο του πέναλτι από όπου ο Ενρίκε σουτάρει στην κίνηση με το αριστερό  αλλά πάνω από τα δοκάρια του Βλαχοδήμου

31' ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ
ΟΥΣΜΑΝ ΚΟΥΛΙΜΠΑΛΙ

Κάρτα στον Κουλιμπαλί για φάουλ στον Ουαρντά σε θέση έξω αριστερά

36' ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ
ΑΜΙΡ ΟΥΑΡΝΤΑ

Κάρτα στον Ουαρντά για ανατροπή του Κουλιμπαλί κοντά στη γραμμή του άουτ

37' ΕΥΚΑΙΡΙΑ
ΒΙΚΤΩΡ ΚΛΩΝΑΡΙΔΗΣ

Ο Εμποκού εκτελεί συρτά το φάουλ,η μπάλα απομακρύνεται από τη μικρή περιοχή και φτάνει στον Κλωναρίδη στο ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής από όπου σουτάρει με τη μία με το αριστερό λίγο έξω από το δεξί δοκάρι της εστίας του ΠΑΟΚ

43' ΕΥΚΑΙΡΙΑ
ΛΟΥΚΑΣ ΒΙΓΙΑΦΑΝΙΕΣ

Ο Βιγιαφάνιες τροφοδοτεί τον Μπεργκ στο ύψος της περιοχής, αυτός υποδέχεται την μπάλα με πλάτη και τη γυρίζει εντός περιοχής στον Αργεντίνο που έχει κάνει κίνηση, την κοντρολάρει και σουτάρει δυνατά αλλά πάνω από τα δοκάρια

49' ΕΥΚΑΙΡΙΑ
ΠΟΛ ΖΟΣΕ ΕΜΠΟΚΟΥ

Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Εμποκού από πλάγια αριστερά λίγο έξω από την περιοχή στην αγκαλιά του Γλύκου

57' ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ

Κίτρινη στον Βραζιλιάνο για φάουλ στον Χουλτ που τον πρόλαβε στη διεκδίκηση

58' ΑΛΛΑΓΗ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΛΚΑΣ

Στη θέση του Πέδρο Ενρίκε

59' ΕΥΚΑΙΡΙΑ

Φάση διαρκείας και σέντρα του Βίγια από δεξιά λίγο έξω από την περιοχή στο δεύτερο δοκάρι όπου ο Μπεργκ νικά τον Μαλεζά και πιάνει την κεφαλιά που φεύγει λίγο πάνω από τα δοκάρια του Γλύκου

67' ΕΥΚΑΙΡΙΑ

Εκτέλεση φάουλ από τον Εμποκού από δεξιά συρτά στο ύψος του πέναλτι όπου ξεμαρκάρεται ο Μπεργκ και σουτάρει με το δεξί για να διώξει εντυπωσιακά με εκτίναξη στο αριστερό του "παράθυρο" ο Γλύκος

71' ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ
ΜΑΤΟΣ ΛΕΟ

Κίτρινη στο Βραζιλιάνο για διαμαρτυρία

73' ΑΛΛΑΓΗ
ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΙΤΣΙΟΥ

Στη θέση του Κάμπος

75' ΑΛΛΑΓΗ
ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ ΛΕΤΟ

Στη θέση του Κλωναρίδη ο Αργεντίνος

76' ΕΥΚΑΙΡΙΑ

Ο Κίτσιου περνάει τον Χουλτ και πασάρει στον Κουλούρη ο οποίος από θέση έξω δεξιά σεντράρει συρτά στην περιοχή με τον Κουλιμπαλί να προλαβαίνει οριακά τον Πάλκα στο ύψος της μικρής περιοχής γυρίζοντας την μπάλα στον Βλαχοδήμο

81' ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ

Κίτρινη στον Αργεντίνο που έκανε τάκλιν στον Κρέσπο μέσα στην περιοχή του ΠΑΟΚ στην προσπάθειά του να διεκδικήσει την μπάλα

83' ΓΚΟΛ

Ο Ζέκα πιέζει και κλέβει την μπάλα στο χώρο του κέντρου και δεξιά όπως επιτίθεται ο Παναθηναϊκός, συγκλίνει και πασάρει στον Εμποκού, ο οποίος ελίσσεται και σουτάρει από το ύψος της περιοχής. Η μπάλα βρίσκει σε πόδι αμυνόμενου και φτάνει στον Μπεργκ στο ύψος της μικρής περιοχής και αριστερά με τον Σουηδό να την γυρίζει παράλληλα προς ττον Λέτο που κάνει το πλασέ με το αριστερό και νικάει τον Λέτο για να γράψει το 2-0

86' ΑΛΛΑΓΗ
ΓΚΙΓΕΡΜΟ ΜΟΛΙΝΣ

Στη θέση του Βιγιαφάνιες ο Σουηδός

88' ΑΛΛΑΓΗ
ΓΚΟΪΚΟ ΤΣΙΜΙΡΟΤ

Στη θέση του Σακχόφ

90' ΑΛΛΑΓΗ
ΝΟΥΝΟ ΡΕΪΣ

Στη θέση του Μπεργκ ο Πορτογάλος μέσος για το διάστημα των καθυστερήσεων

95' ΤΕΛΟΣ ΑΓΩΝΑ

Λήξη του αγώνα με τον Παναθηναϊκό να κερδίζει δίκαια 2-0 και να αποκρά σαφές προβάδισμα για την πρόκριση στον τελικό του Κυπέλλου Ελλάδας