ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ

8' ΕΥΚΑΙΡΙΑ
ΣΑΜΕΝΤ ΓΙΕΣΙΛ

Ο Σπιριντόνοβιτς διεισδύει από αριστερά και πασάρει στον Γεσίλ, ο οποίος από το ύψος της περιοχής σουτάρει για να στείλει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια

15' ΣΧΟΛΙΟ

Ο Σιλά έχει τραυματιστεί στο πόδι και από τον πάγκο σηκώθηκε ο Ρέις για ζέσταμα

21' ΕΥΚΑΙΡΙΑ
ΓΚΙΓΕΡΜΟ ΜΟΛΙΝΣ

Ο Αλτμαν ανοίγει αριστερά για τον Χουλτ, ο οποίος πασάρει παράλληλα εντός περιοχής για τον Μολίνς που γυρίζει και σουτάρει με το αριστερό προς την αριστερή γωνία του Κότνικ ο οποίος μπλοκάρει

22' ΕΥΚΑΙΡΙΑ

Από κάθετη κίνηση του Λάμπρου προς την περιοχή η μπάλα καταλήγει στον Σπιριντόνοβιτς, ο οποίος ελίσσεται και σουτάρει με το αριστερό συρτά διαγώνια με την μπάλα να φεύγει λίγο έξω από το αριστερό δοκάρι του Διούδη

24' ΕΥΚΑΙΡΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ

Ο Λάμπρου φεύγει στην κόντρα από τον κεντρικό άξονα και αριστερά, πασάρει στον Σαββίδη ο οποίος σουτάρει εκτός περιοχής και αναγκάζει τον Διούδη να πέσει στην αριστερή του γωνία για να διώξει σε κόρνερ

30' ΕΥΚΑΙΡΙΑ
ΤΑΣΟΣ ΧΑΤΖΗΓΙΟΒΑΝΗΣ

Κάθετη του Αλτμαν στον Καμπέσας στην περιοχή, ο νεαρός μέσος γυρίζει την μπάλα από δεξιά στο πέναλτι όπου ο Χατζηγιοβάνης είναι έτοιμος να σουτάρει, αλλά τον προλαβαίνει ο Βλάχος βάζοντας την κόντρα για να κερδίσει ο Παναθηναϊκός ένα κόρνερ

33' ΕΥΚΑΙΡΙΑ
ΡΟΜΠΙΝ ΛΟΥΝΤ

Πάσα του Χατζηγιοβάνη από αριστερά παράλληλα με τον Λουντ να σουτάρει από το ημικύκλιο της περιοχής και την μπάλα να φεύγει πάνω από τα δοκάρια του Κότνικ

42' ΕΥΚΑΙΡΙΑ
ΣΡΝΤΑΝ ΣΠΙΡΙΝΤΟΝΟΒΙΤΣ

Ο Σπιριντόνοβιτς φεύγεισ στην κόντρα, δεν πασάρει δεξιά στον αμαρκάριστο Λάμπρου, επιχειρεί να τελειώσει μόνος του τη φάση και τον κόβει ο Χουλτ

44' ΕΥΚΑΙΡΙΑ

Ο Λουντ εκτελεί απευθείας το φάουλ λίγο έξω από τη μεγάλη περιοχή, η μπάλα κατευθύνεται προς την αριστερή γωνία του Κότνικ που με υπερένταση διώχνει σε κόρνερ

46' ΑΛΛΑΓΗ
ΝΟΥΝΟ ΡΕΪΣ

Αλλαγή με την έναρξη του δεύτερου μέρους με τον Ρέις να αντικαθιστά τον τραυματία Σιλά

46' ΑΛΛΑΓΗ
ΟΣΚΑΡ ΧΙΛΙΕΜΑΡΚ

Και δεύτερη αλλαγή με την έναρξη της επανάληψης με τον Σουηδό να παίρνει τη θέση του Χατζηγιοβάνη

55' ΕΥΚΑΙΡΙΑ
ΖΕΡΟΜ ΑΡΝΟΛΝΤ ΓΚΙΟΑΤΑ

Σέντρα-σουτ του Κόρμπου από θέση πλάγια δεξιά εντός περιοχής, ο Γιοατά δεν προλαβαίνει να μπει στην πορεία της μπάλας στο δεύτερο δοκάρι κι αυτή καταλήγει άουτ

56' ΕΥΚΑΙΡΙΑ

Από γύρισμα του Λουντ από αριστερά, ο Σιώπης κάνει την προβολή στη μικρή περιοχή στο πρώτο δοκάρι, με την μπάλα να παίρνει τροχιά προς την εστία, τον Μολίνς να μην καταφέρνει να την βρει και τον Κότνικ να την μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια

61' ΑΛΛΑΓΗ
ΦΙΟΡΙΝ ΝΤΟΥΡΜΙΣΑΪ

Πρώτη αλλαγή για τον Πανιώνιο με αλλαγή επιθετικού και τον Ντουρμισάι στη θέση του Γεσίλ

61' ΕΥΚΑΙΡΙΑ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΛΟΒΕΤΣΙΟΣ

Ο Χίλιεμαρκ εκτελεί το κόρνερ από δεξιά, ο Κουτρουμπής παίρνει την κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι, ο Ρέις τη δεύτερη κεφαλιά από το ύψος της περιοχής προς την εστία και ο Κολοβέτσιος κάνει το γυριστό από κοντά με την μπάλα να περνά πάνω από τα δοκάρια

69' ΑΛΛΑΓΗ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ

Κλείνει τις αλλαγές του ο Ουζουνίδης με τον Εμμανουηλίδη να αντικαθιστά τον Καμπέσας

70' ΑΛΛΑΓΗ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΣΟΥΡΑΣ

Μασούρας αντί Σπιριντόνοβιτς για τους φιλοξενούμενους

71' ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ
ΟΜΡΙ ΑΛΤΜΑΝ

Ο Αλτμαν τραβάει από τη φανέλα τον Σιώπη και παρατηρείται από τον διαιτητή

72' ΕΥΚΑΙΡΙΑ

Ο Μασούρας φεύγει στην κόντρα από αριστερά, συγκλίνει προς την περιοχή, αποφεύγει τον Κουτρουμπή και σουτάρει στέλνοντας την μπάλα άουτ

73' ΓΚΟΛ

Από λάθος συνεργασία μεταξύ Ρέις και Κολοβέτσιου στον άξονα λίγο έξω από την περιοχή, ο Ντουρμισάι βρίσκεται μόνος με πρόσωπο στο τέρμα, μπαίνει στην περιοχή και πλασάρει εύστοχα για να ανοίξει το σκορ. 1-0 για τον Πανιώνιο

75' ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ

Κίτρινη κάρτα στον στόπερ του Πανιώνιου

76' ΕΥΚΑΙΡΙΑ
ΟΜΡΙ ΑΛΤΜΑΝ

Φάουλ του Χίλιεμαρκ προς την καρδιά της περιοχής, ο Αλτμαν πηδάει μόνος του στο ύψος της μικρής περιοχής και παίρνει την κεφαλιά με την μπάλα να φεύγει ελάχιστα δίπλα από το δεξί δοκάρι

84' ΑΛΛΑΓΗ
ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κλείνει τις αλλαγές του και ο Πανιώνιος με τον Παπαγεωργίου στη θέση του Σαββίδη

89' ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ

Κίτρινη στον αρχηγό του Παναθηναϊκού για σπρώξιμο στον Σιώπη εκτός φάσης

93' ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ

Κίτρινη στον νεαρό επιθετικό του Παναθηναϊκού

94' ΤΕΛΟΣ ΑΓΩΝΑ

Λήξη αγώνα με τον Παναθηναϊκό έπειτα από πολύ κακή εμφάνιση να χάνει για πρώτη φορά στην έδρα του σε εγχώρια διοργάνωση με τον Μαρίνο Ουζουνίδη στον πάγκο