ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ

6' ΕΥΚΑΙΡΙΑ
ΑΝΤΟΝΙ ΜΟΥΝΙΕ

Συνδυασμός Μολίνς - Μουνιέ από αριστερά εντός περιοχής με το σουτ του Γάλλου στην κίνηση να είναι αδύναμο και να καταλήγει στην αγκαλιά του Παπαδόπουλου

16' ΕΥΚΑΙΡΙΑ
ΟΜΡΙ ΑΛΤΜΑΝ

Από εκτέλεση κόρνερ του Αλτμαν από δεξιά, η μπάλα στρώνεται στον Αλτμαν στο πέναλτι, αυτός σουτάρει συρτά δυνατά, αλλά το σουτ του εξοστρακίζεται σε σώματα αμυντικών

Στην επαναφορά η μπάλα στώνεται στον Μουνιέ ο οποίος έχει καθαρό οπτικό πεδίο προς την εστία λίγο έξω από τη μικρή περιοχή, αλλά κάνει "τσαφ" και χάνεται η ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό

24' ΕΥΚΑΙΡΙΑ
ΟΜΡΙ ΑΛΤΜΑΝ

Σέντρα του Μουνιέ από τη γραμμή του άουτ και το ύψος της μεγάλης περιοχής από αριστερά προς το δεύτερο δοκάρι όπου ο Αλτμαν από πλάγια θέση πιάνει το γυριστό βολέ για να στείλει την μπάλα λίγο πάνω από το δοκάρι

25' ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ
ΣΟΥΛΕΙΜΑΝ ΟΜΟ

Κίτρινη στον αμυντικό της Λαμίας που τράβηξε από τη φανέλα τον Βιγιαφάνιες όταν του ξέφυγε

28' ΕΥΚΑΙΡΙΑ
ΝΟΕ ΑΚΟΣΤΑ ΡΙΒΕΡΑ

Από γύρισμα του Πίτι εντός περιοχής και ολιγωρία της άμυνας, ο Ακόστα πλασάρει λίγο έξω από τημικρή περιοχή άστοχα πάνω από τα δοκάρια

30' ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ

Κίτρινη στον αρχηγό του Παναθηναϊκού για αντικανονική προβολή στον Ομο στο χώρο του κέντρου

36' ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ
ΛΟΥΚΑΣ ΒΙΓΙΑΦΑΝΙΕΣ

Κίτρινη για τον Αργεντινό που κράτησε από τη φανέλα τον Πίτι για να τον ανακόψει

40' ΕΥΚΑΙΡΙΑ
ΤΑΣΟΣ ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ

Από φάση διαρκείας στην περιοχή της Λαμίας μετά από εκτέλεση φάουλ του Χίλιεμαρκ από αριστερά, ο Παντελιάδης προλαβαίνει την τελευταία στιγμή την προβολή του Αυλωνίτη στο ύψος της μικρής περιοχής με τον Παπαδόπουλο εξουδετερωμένο

42' ΕΥΚΑΙΡΙΑ

Ο Μουνιέ μπαίνει στην περιοχή από δεξιά παράλληλα με τη γραμμή του άουτ, επιχειρεί να σουτάρει, αλλά η μπάλα βρίσκει στην εξωτερική πλευρά των διχτύων

44' ΕΥΚΑΙΡΙΑ
ΓΚΙΓΕΡΜΟ ΜΟΛΙΝΣ

Ο Μολίνς κερδίζει με πλάτη την Ασίγκμπα και μπαίνει στην περιοχή από αριστερά, βρίσκεται απέναντι από τον Παπαδόπουλο και πλασάρει με το δεξί αλλά ο τερματοφύλακας της Λαμίας μπλοκάρει σε δύο χρόνους

45' ΣΧΟΛΙΟ

Λήξη του πρώτου μέρους μετά από ένα λεπτό καθυστερήσεων

57' ΑΛΛΑΓΗ
ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΩΝΗΣ

Πρώτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό με τον Δώνη στη θέση του Τζανδάρη

58' ΑΛΛΑΓΗ
ΤΑΣΟΣ ΧΑΤΖΗΓΙΟΒΑΝΗΣ

Και Χατζηγιοβάνης στη θέση του Αλτμαν

60' ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ

Κίτρινη στον Μολίνς για έντονη διαμαρτυρία στην επόπτη

60' ΑΛΛΑΓΗ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

Πρώτη αλλαγή και για τη Λαμία με τον Κουτρουμάνο στη θέση του Αναστασόπουλου

62' ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ

Κίτρινη στον στόπερ του Παναθηναϊκού για τάκλιν στον Βάντερσον

64' ΣΧΟΛΙΟ

Μετά τις αλλαγές Χίλιεμαρκ και Βιγιαφάνιες στο κέντρο, Μουνιέ δεξιά και Χατζηγιοβάνης αριστερά με τον Δώνη δίπλα στον Μολίνς

65' ΕΥΚΑΙΡΙΑ
ΟΣΚΑΡ ΧΙΛΙΕΜΑΡΚ

Μακρινό σουτ του Σουηδού πάνω από τα δοκάρια

67' ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ
ΠΙΤΙ

Κίτρινη στον Πίτι για καθυστέρηση

70' ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ

Κίτρινη στον Κουτρουμάνο που ανέτρεψε τον Χατζηγιοβάνη

71' ΕΥΚΑΙΡΙΑ
ΟΥΣΜΑΝ ΚΟΥΛΙΜΠΑΛΙ

Από εκτέλεση φάουλ του Χίλιεμαρκ από δεξιά κοντά στο κόρνερ η μπάλα φτάνει στον Κουλιμπαλί που μέσα από την περιοχή βρίσκει με σουτ σώματα αμυντικών

74' ΓΚΟΛ

Γκολ για τον Παναθηναϊκό! Από εκτέλεση κόρνερ του Χίλιεμαρκ από δεξιά ο Κουλιμπαλί παίρνει την κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι, η μπάλα περνάει από ολους και φτάνει στο δεύτερο δοκάρι όπου ο Μουνιέ από κοντά τη σπρώχνει στα δίχτυα

75' ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ

Κίτρινη στον Δώνη για σκληρό μαρκάρισμα στο χώρο του κέντρου

77' ΑΛΛΑΓΗ
ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΙΣΠΑΣ

Τελευταία αλλαγή για τον Παναθηναϊκό με τον Πίσπα στη θέση του Αυλωνίτη

77' ΕΥΚΑΙΡΙΑ

Σουτ του Βιγιαφάνιες εκτός περιοχής, μπλοκάρει ο Παπαδόπουλος

78' ΑΛΛΑΓΗ
ΝΙΚΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΟΣ

Τσούκαλος στη θέση του Ακόστα

80' ΕΥΚΑΙΡΙΑ

Γέμισμα του Μουνιέ από δεξιά, μόνος στην καρδιά της περιοχής ο Δώνης, πιάνει την κεφαλιά που φεύγει λίγο έξω από το δεξί δοκάρι του Παπαδόπουλου

86' ΑΛΛΑΓΗ
ΠΑΤΡΙΚ ΒΟΥΟ

Κλείνει τις αλλαγές της και η Λαμία με τον Βουό στη θέση του Πίτι

88' ΕΥΚΑΙΡΙΑ

Σουτ του Χίλιεμαρκ εκτός περιοχής, μπλοκάρει ο Παπαδόπουλος με δεύτερη προσπάθεια

90' ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ
ΕΜΑΝΟΥΕΛ ΙΝΣΟΥΑ

Κίτρινη στον Ινσούα για διαμαρτυρία στον διαιτητή

95' ΤΕΛΟΣ ΑΓΩΝΑ

Λήξη αγώνα με τον Παναθηναϊκό να κερδίζει αλλά να αποκλείεται από τη συνέχεια της διοργάνωσης του Κυπέλλου