33' ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ
ΝΑΖΛΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ

Κίτρινη και στον επιθετικό της Λάρισας

35' ΕΥΚΑΙΡΙΑ

Πρώτη τελική στο παιχνίδι με το πολύ μακρινό σουτ του Ναζλίδη να φεύγει αρκετά άουτ

46' ΕΥΚΑΙΡΙΑ
ΦΑΤΙΟΝ ΑΝΤΟΝΙ

Και πάλι εκτός περιοχή σουτ από τους γηπεδούχους, ψηλά άουτ η μπάλα

51' ΕΥΚΑΙΡΙΑ
ΝΤΕΛΕΤΙΤΣ ΜΙΛΟΣ

Καλή φάση για τους γηπεδούχους με συρτό σουτ του Ντέλετις από το ύψος της περιοχής να φεύγει λίγο δίπλα από το αριστερό κάθετο δοκάρι του Βλαχοδήμου

53' ΕΥΚΑΙΡΙΑ
ΝΤΟΝΤΟ

Εντυπωσιακή ενέργεια του Ναζλίδη από δεξιά, σέντρα και κεφαλιά του Ντοντό από το ύψος της μικρής περιοχής που φεύγει πάνω από το οριζόντιο δοκάρι

58' ΑΛΛΑΓΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ

Στη θέση του Μπουμάλ ο νεαρός μεσοεπιιθετικός

59' ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ
ZOZE ΚΑΡΛΟΣ "ΖΕΚΑ" ΓΚΟΝΣΑΛΒΕΣ

Κίτρινη στον αρχηγό του Παναθηναϊκού για τράβηγμα φανέλας αντιπάλου

62' ΕΥΚΑΙΡΙΑ

Από ωραία ενέργεια του νεοεισελθόντος Βλαχοδήμου από τα αριστερά, ο Μπεργκ υποδέχεται την μπάλα στο ύψος του πέναλτι, σουτάρει με το αριστερό, αλλά η μπάλα φεύγει πάνω από το τέρμα στην πρώτη ευκαιρία του Παναθηναϊκού στον αγώνα

65' ΑΛΛΑΓΗ
ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ ΛΕΤΟ

Στη θέση του Εμποκού ο Αργεντίνος

75' ΑΛΛΑΓΗ
ΓΙΟΒΑΝΙΒΙΤΣ ΜΠΟΡΙΣΛΑΒ

Στη θέση του Κάπου ο Σέρβος αμυντικός

75' ΕΥΚΑΙΡΙΑ

Και πάλι ο Βλαχοδήμος από αριστερά, βγάζει αυτή τη φορά τη σέντρα, ο Μπεργκ πιάνει υπό πίεση την κεφαλιά και αυτή τηωφορά ωστόσο εκτός στόχου

81' ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ

Κίτρινη στον Λέτο για διαμαρτυρία

81' ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑ

Απευθείας κόκκινη στον Ζέκα για χτύπημα σε αντίπαλο εκτός φάσης

83' ΑΛΛΑΓΗ
ΠΟΤΟΥΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Στη θέση του Αναστασόπουλου

84' ΑΛΛΑΓΗ
ΤΖΙΑΝΤΟΜΕΝΙΚΟ ΜΕΣΤΟ

Στη θέση του Βιγιαφάνιες ο Ιταλός

87' ΑΛΛΑΓΗ
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Στη θέση του Γκόλια

89' ΕΥΚΑΙΡΙΑ

Κόρνερ από τα δεξιά, ο Φατιόν κερδίζει στον αέρα με το κεφάλι τον Βλαχοδήμο, αλλά ο Χουλτ διώχνει την μπάλα πριν περάσει τη γραμμή.

90' ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ
ΡΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

Κίτρινη για τον αμυντικό των γηπεδούχων

91' ΕΥΚΑΙΡΙΑ

Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Βλαχοδήμος δημιουργεί ρήγμα από αριστερά, μπαίνει στην περιοχή, πασάρει στον Λέτο, ο οποίος από πλάγια θέση αριστερά στο ύψος της μικρής περιοχής σουτάρει με το αριστερό, αλλά ο Ξενοδόχοβ διώχνει σε κόρνερ

93' ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ

Κίτρινη για τον Ιταλό για κράτημα αντιπάλου στο κέντρο του γηπέδου.

95' ΤΕΛΟΣ ΑΓΩΝΑ

Λήξη του αγώνα που βρίσκει ισόπαλες τις δύο ομάδας με σκορ 0-0 σε ένα κακό ποιοτικά παιχνίδι