![](https://www.pao.gr/wp-content/themes/paofc_whsk/common/imgs/match/super_league.png)
![](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/01/17/logo_pao_new-2.png)
![](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/01/17/137355273012-2.png)
![](https://www.pao.gr/wp-content/themes/paofc_whsk/common/imgs/match/stadium.png)
![](https://www.pao.gr/wp-content/themes/paofc_whsk/common/imgs/match/referee.png)
![](https://www.pao.gr/wp-content/themes/paofc_whsk/common/imgs/match/weather_sunny_icon.png)
![](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/01/17/logo_pao_new-2.png)
![](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/01/17/137355273012-2.png)
![](https://www.pao.gr/wp-content/themes/paofc_whsk/common/imgs/match/substitution_icon.png)
![](https://www.pao.gr/wp-content/themes/paofc_whsk/common/imgs/match/goal_icon.png)
![](https://www.pao.gr/wp-content/themes/paofc_whsk/common/imgs/match/yellowcard_icon.png)
![](https://www.pao.gr/wp-content/themes/paofc_whsk/common/imgs/match/yellowcard_icon.png)
![](https://www.pao.gr/wp-content/themes/paofc_whsk/common/imgs/match/yellowcard_icon.png)
![](https://www.pao.gr/wp-content/themes/paofc_whsk/common/imgs/match/substitution_icon.png)
![](https://www.pao.gr/wp-content/themes/paofc_whsk/common/imgs/match/yellowcard_icon.png)
![](https://www.pao.gr/wp-content/themes/paofc_whsk/common/imgs/match/goal_icon.png)
![](https://www.pao.gr/wp-content/themes/paofc_whsk/common/imgs/match/substitution_icon.png)
![](https://www.pao.gr/wp-content/themes/paofc_whsk/common/imgs/match/substitution_icon.png)
![](https://www.pao.gr/wp-content/themes/paofc_whsk/common/imgs/match/substitution_icon.png)
![](https://www.pao.gr/wp-content/themes/paofc_whsk/common/imgs/match/goal_icon.png)
![](https://www.pao.gr/wp-content/themes/paofc_whsk/common/imgs/match/substitution_icon.png)
![ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΩΝΗΣ](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/01/17/Donis.png)
Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό να ανοίξει το σκορ. Ο Δώνης με όμορφη ενέργεια μέσα στη μεγάλη περιοχή του ΠΑΟΚ σουτάρει στέλνοντας τη μπάλα στο δεξί δοκάρι και στην επαναφορά εξ επαφής ο Λουτσιάνο πλασάρει άστοχα.
![ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΥΣΤΑΚΙΔΗΣ](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/01/17/Mystakidis.png)
Νέα διπλή ευκαιρία για την ομάδα μας. Ο Μυστακίδης δέχεται τη μπάλα στο δεύτερο δοκάρι μετά από σέντρα του Κάτσε αλλά ο Πασχαλάκης αποκρούει εντυπωσιακά το πλασέ του και στη συνέχεια ο Ινσούα πλασάρει για να διώξει πάνω στη γραμμή ο Κρέσπο.
Ο Μουνιέ προσπαθεί να διώξει τη μπάλα από την περιοχή του Παναθηναϊκού, η μπάλα κοντράρει στο διαιτητή και στρώνεται στον Πρίγιοβιτς που απέναντι στον Βλαχοδήμο σκοράρει.
Ο Ινσούα χάνει τη μπάλα με φάουλ από τον Πέλκα που δεν καταλογίζεται, ο παίκτης του ΠΑΟΚ πασάρει στον κενό χώρο στον Πρίγιοβιτς ο οποίος σκοράρει για το 0-2.
Γύρισμα του Μπίσεσβαρ στην περιοχή, ο Σάκχοφ πλασάρει στην κίνηση και σκοράρει.
Αναγκαστική αλλαγή για την ομάδα μας. Ο Μυστακίδης στη θέση του τραυματία Λουντ.