SUPER LEAGUE Σάββατο 09/02/2019 | 17:30
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1 - 0 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
73' - ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Εθνικό Στάδιο Ιωαννίνων «Οι Ζωσιμάδες»
Γ. Κομίνης
7o Καθαρός ουρανός
0' 15' 30' HM. 60' 75' 90'
  • ΧΡΟΝΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ
  • ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
  • ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ
  • 6'
    ΟΥΣΜΑΝ ΚΟΥΛΙΜΠΑΛΙ
    ΣΧΟΛΙΟ ΟΥΣΜΑΝ ΚΟΥΛΙΜΠΑΛΙ

Μυϊκός τραυματισμός του Κουλιμπαλί. Πρέπει να αντικατασταθεί.

7'
    ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ
    ΑΛΛΑΓΗ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ

Ο Παντελάκης στη θέση του Κουλιμπαλί.

8'
    ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΣΤΑΪΚΟΣ
    ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΣΤΑΪΚΟΣ

Συρτό σουτ του Στάικου έξω από την περιοχή διώχνει σε κόρνερ ο Βελλίδης.

14'
    ΕΜΑΝΟΥΕΛ ΙΝΣΟΥΑ
    ΣΧΟΛΙΟ ΕΜΑΝΟΥΕΛ ΙΝΣΟΥΑ

Σε εναέρια διεκδίκηση της μπάλας, ο Σκόνδρας χτυπάει με τον αγκώνα του στο πρόσωπο τον Ινσούα. Σφαδάζει από πόνο ο Ινσούα, ούτε φάουλ ο Κομίνης!

20'
    ΗΛΙΑΣ ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ
    ΑΛΛΑΓΗ ΗΛΙΑΣ ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ

Ο Χατζηθεοδωρίδης στη θέση του Ινσούα.

21'
    ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ ΣΑΝΤΙ ΚΡΙΖΜΑΝ
    23'
    ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΙΑΣ

Ο Νικολιάς μπαίνει στην περιοχή, αποφεύγει τον Γιόχανσον και σουτάρει για να μπλοκάρει ο Διούδης.

34'
    ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σέντρα του Κριζμάν από δεξιά, καρφωτή κεφαλιά του Αθανασιάδη, σπουδαία επέμβαση του Διούδη που κατορθώνει να μπλοκάρει τη μπάλα πάνω στη γραμμή.

43'
    ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΖΟΥΚΗΣ
    46'
    ΜΑΤΙΑΣ ΓΙΟΧΑΝΣΟΝ
    ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΜΑΤΙΑΣ ΓΙΟΧΑΝΣΟΝ

Ο Στάικος περνάει κάθετα στο χώρο στον Γιόχανσον και αυτός μπαίνει στην περιοχή από δεξιά αλλά το συρτό γύρισμά δεν βρίσκει Καμπετσή, Χατζηγιοβάνη που είναι σε θέση για γκολ.

47'
    ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΝΟΣ
    61'
    ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ ΗΛΙΑΣ ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ
    69'
    ΑΛΛΑΓΗ ΛΕΟ ΜΠΑΠΤΙΣΤ

Ο Μπατίστ στη θέση του Κριζμάν.

73'
    ΓΚΟΛ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σέντρα του Νικολιά από αριστερά ο Αθανασιάδης πιάνει δυνατή κεφαλιά από το ύψος του πέναλτι και σκοράρει.

76'
    ΟΜΡΙ ΑΛΤΜΑΝ
    ΑΛΛΑΓΗ ΟΜΡΙ ΑΛΤΜΑΝ

Ο Άλτμαν στη θέση του Χατζηγιοβάνη.

80'
    ΑΛΛΑΓΗ ΙΓΚΟΡ ΦΕΛΙΠΕ ΒΙΝΤΑΛ

Ο Βιντάλ αντί του Μάνου.

87'
    ΟΜΡΙ ΑΛΤΜΑΝ
    ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΟΜΡΙ ΑΛΤΜΑΝ

Ο Καμπετσής ανοίγει στα δεξιά στον Άλτμαν που μπαίνει στην περιοχή και σουτάρει δυνατά για να διώξει ο Βελλίδης σε κόρνερ.