SUPER LEAGUE PLAY OFFS Κυριακή 19/05/2024 | 20:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 2 - 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
45+5' - ΤΑΣΟΣ ΜΠΑΚΑΣΕΤΑΣ
58' - ΜΠΕΡΝΑΡ ΝΤΟΥΑΡΤΕ
73' - ΝΤΑΝΙΕΛ ΠΟΝΤΕΝΣΕ
81' - ΣΤΕΒΑΝ ΓΙΟΒΕΤΙΤΣ
«Απόστολος Νικολαΐδης»
Λ. Γκοντίνιο
25o Συννεφιά
0' 15' 30' HM. 60' 75' 90'
  • ΧΡΟΝΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ
  • ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
  • ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ
  • 1'
    ΣΧΟΛΙΟ

Έναρξη στον τελευταίο αγώνα πρωταθλήματος της εφετινής σεζόν.

4'
    ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ ΓΕΡΕΜΕΓΕΦ
    ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ ΓΕΡΕΜΕΓΕΦ

Τεράστια χαμένη ευκαιρία με τον Γερεμέγεφ να υποδέχεται τη μπαλιά του Χουάνκαρ στην «πλάτη» των αμυνόμενων αλλά το πλασέ του αποκρούεται από τον Τζολάκη.

10'
    ΤΑΣΟΣ ΜΠΑΚΑΣΕΤΑΣ
    ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΤΑΣΟΣ ΜΠΑΚΑΣΕΤΑΣ

Ο Μπακασέτας ελίσσεται στο όριο της μεγάλης περιοχής και σουτάρει συρτά, μπλοκάρει ο Τζολάκης.

20'
    ΝΤΑΝΙΕΛ ΜΑΝΤΣΙΝΙ
    ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΤΑΝΙΕΛ ΜΑΝΤΣΙΝΙ

Κόρνερ εκτελεσμένο με πάσα, η μπάλα φτάνει έξω από την περιοχή στον Μαντσίνι που σουτάρει διαγώνια, αλλά η μπάλα φεύγει εκτός εστίας.

25'

Ανεπανάληπτη χαμένη ευκαιρία με τον Μπακασέτα να βγάζει τετ α τετ τον Γεγεμέγεφ, αυτός μπαίνει στην περιοχή αλλά το πλασέ του είναι άστοχο.

30'

Αντεπίθεση με τον Μαντσίνι να γυρίζει στο πρώτο δοκάρι όπου τελευταία στιγμή προ του Γερεμέγεφ προλαβαίνει να κόψει ο Έσε.

39'

Ωραίος συνδυασμός στο ύψος της αντίπαλης περιοχής και σουτ του Μαντσίνι που διώχνει σε κόρνερ ο Τζολάκης.

42'
    ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ ΝΤΑΝΙΕΛ ΜΑΝΤΣΙΝΙ
    45'

Δοκάρι για την ομάδα μας! Σουτ του Μπακασέτα από το ύψος της περιοχής, η μπάλα κοντράρει και καταλήγει στο δεξιό δοκάρι της εστίας.

45+2'
    ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΤΑΝΙΕΛ ΠΟΝΤΕΝΣΕ

Διαγώνιο σουτ του Ποντένσε, αποκρούει σε κόρνερ ο Λοντίγκιν.

45+3'
    ΣΧΟΛΙΟ ΝΤΑΝΙΕΛ ΜΑΝΤΣΙΝΙ

Πέναλτι για την ομάδα μας σε ανατροπή του Μαντσίνι από τον Ρίτσαρντς!

45+5'
    ΓΚΟΛ ΤΑΣΟΣ ΜΠΑΚΑΣΕΤΑΣ

Ο Τάσος Μπακασέτας δεν λαθεύει!

45+6'
    ΣΧΟΛΙΟ

Λήξη πρώτου ημιχρόνου με την ομάδα μας να προηγείται στο σκορ!

46'
    ΣΧΟΛΙΟ

Έναρξη στο δεύτερο ημίχρονο.

46'
    ΑΛΛΑΓΗ ΒΙΘΕΝΤΕ ΙΜΠΟΡΑ

Αλλαγή για τους φιλοξενούμενους. Ιμπόρα αντί Καρβάλιο.

51'
    ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΑΓΙΟΥΜΠ ΕΛ ΚΑΑΜΠΙ

Σουτ του Ελ Κααμπί μέσα από την περιοχή, η μπάλα ψηλά άουτ.

58'
    ΜΠΕΡΝΑΡ ΝΤΟΥΑΡΤΕ
    ΓΚΟΛ ΜΠΕΡΝΑΡ ΝΤΟΥΑΡΤΕ

Ο Τσέριν ανοίγει υπέροχα αριστερά στον Χουάνκαρ, αυτός γυρίζει βλέποντας την κάθετη κίνηση του Μπερνάρ που «χορεύει» την αντίπαλη άμυνα και σουτάρει αντίθετα με την κίνηση του Τζολάκη! Γκολάρα!