Στη σημερινή προπόνηση στο Αθλητικό Κέντρο της Παιανίας, το πρόγραμμα για τους ποδοσφαιριστές του Παναθηναϊκού περιελάμβανε: ζέσταμα, ασκήσεις ενδυνάμωσης, ασκήσεις τεχνικής και δίτερμα στο μισό γήπεδο. Στη προπόνηση συμμετείχαν και οι Σταμπολζίεφ, Τριανταφυλλόπουλος, Μαχλελής και Λαντο Φουσου από την ομάδα U-21. Οι Πετρόπουλος, Καντέ και Γκοβού ακολούθησαν ατομικό πρόγραμμα, ενώ οι Λέτο και Σαριέγκι έκαναν θεραπεία λόγω ενοχλήσεων στον δεξί τετρακέφαλο και κάκωσης στον αριστερό αστράγαλο αντιστοίχως.
Αρχείο
Η σημερινή προπόνηση
Η προπόνηση των ποδοσφαιριστών του Παναθηναϊκού (5.10)![](https://www.pao.gr/wp-content/themes/paofc_whsk/common/imgs/2749217.jpg)