Στη σημερινή προπόνηση στο Αθλητικό Κέντρο της Παιανίας, το πρόγραμμα για τους ποδοσφαιριστές του Παναθηναϊκού περιελάμβανε: ζέσταμα, ασκήσεις φυσικής κατάστασης, δίτερμα με περιορισμούς και ελεύθερο δίτερμα στο μισό γήπεδο. Οι Δημούτσος και οι Ιωαννίσης ακολούθησαν πρόγραμμα αποθεραπείας, ενώ ο Σπυρόπουλος υποβλήθηκε σε θεραπεία καθώς διαπιστώθηκε ότι έχει υποστεί διάταση έσω πλαγίου του αριστερού γόνατος. Στη προπόνηση συμμετείχαν και οι Σταμπολζίεφ, Φέτσης, Μπουτζίκος και Κουσίδης.
Αρχείο
Η σημερινή προπόνηση
Η προπόνηση των ποδοσφαιριστών του Παναθηναϊκού (6.9)![](https://www.pao.gr/wp-content/themes/paofc_whsk/common/imgs/2749217.jpg)