Η ΠΑΕ Παναθηναϊκός υπενθυμίζει στους φιλάθλους του συλλόγου και σε κάθε άλλο ενδιαφερόμενο, ότι τα φιλικά προετοιμασίας και όλοι οι εντός έδρας αγώνες της σεζόν 2020-21 θα μεταδοθούν από το «Παναθηναϊκός TV». Επομένως στο ερώτημα που φιλοξενεί η επίσημη ιστοσελίδα της Nova «πού θα δεις τον Παναθηναϊκό στις 12 Σεπτεμβρίου;», η απάντηση είναι «στο Παναθηναϊκός TV».
Ανακοίνωση της ΠΑΕ Παναθηναϊκός
«Στις 12 Σεπτεμβρίου στο Παναθηναϊκός TV»
Τα φιλικά και οι εντός έδρας αγώνες του Τριφυλλιού θα μεταδοθούν από το «Παναθηναϊκός TV»![«Στις 12 Σεπτεμβρίου στο Παναθηναϊκός TV» | pao.gr «Στις 12 Σεπτεμβρίου στο Παναθηναϊκός TV» | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/06/08/b1-1024x683.jpg)