Οι ποδοσφαιριστές του Παναθηναϊκού ξεκίνησαν με προθέρμανση, συνέχισαν με κορόιδο και ολοκλήρωσαν με ασκήσεις ανάπτυξης. Ατομικό πρόγραμμα ακολούθησαν οι Μουνιέ, Λουτσιάνο, ο Κουρμπέλης έκανε θεραπεία, ο Στάικος έμεινε εκτός λόγω ίωσης, ο Μολίνς απουσίασε με άδεια, ενώ ο Κουλιμπαλί αισθάνθηκε ενοχλήσεις στην προθέρμανση και αποχώρησε για προληπτικούς λόγους.
Αγωνιστικά
Μπήκε ο Τζανδάρης, έξω Κουλιμπαλί, Στάικος
Το πρόγραμμα της σημερινής προπόνησης στο «Γ. Καλαφάτης»![Μπήκε ο Τζανδάρης, έξω Κουλιμπαλί, Στάικος | pao.gr Μπήκε ο Τζανδάρης, έξω Κουλιμπαλί, Στάικος | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/01/16/Tzandaris_prop.jpg)