Oλοκληρώθηκε χωρίς άλλα προβλήματα η προετοιμασία του Παναθηναϊκού για τον αυριανό εντός έδρας αγώνα με την Ξάνθη. Ο προπονητής Γιώργος Δώνης επέλεξε 20 ποδοσφαιριστές στην αποστολή, που είναι οι: Κότσαρης, Διούδης, Κολοβέτσιος, Μαυρομμάτης, Κουρμπέλης, Πούγγουρας, Γιόχανσον, Ινσούα, Κουλιμπαλί, Χατζηθεοδωρίδης, Τζανδάρης, Στάικος, Κάτσε, Μουνιέ, Μπουζούκης, Χατζηγιοβάνης, Εμμανουηλίδης, Βέργος Σέχου, Καμπετσής. H προπόνηση περιελάμβανε ζέσταμα, ασκήσεις κατοχής, διπλό με έμφαση στην επιθετική τακτική και στημένες φάσεις.Την Κυριακή έχει δοθεί ρεπό.Επιστροφή στις προπονήσεις την Δευτέρα το απόγευμα
Αγωνιστικά
Η αποστολή για τον αγώνα με την Λαμία
Είκοσι ποδοσφαιριστές επέλεξε ο Γιώργος Δώνης![Η αποστολή για τον αγώνα με την Λαμία | pao.gr Η αποστολή για τον αγώνα με την Λαμία | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/01/16/1936110_3-1024x697.jpg)