Κάτω από δύσκολες καιρικές συνθήκες ολοκληρώθηκε η σημερινή προπόνηση. Η συνεχής βροχόπτωση δεν επηρέασε το προπονητικό πρόγραμμα, που περιελάμβανε προθέρμανση, παιγνίδια κατοχής και οικογενειακό δίτερμα με έμφαση στην τακτική. Μακέντα και Άλτμαν συνέχισαν με ατομικό πρόγραμμα, θεραπεία ο Κότσαρης, ενώ απουσίασε λόγω ίωσης ο Μπουζούκης.Νέα προπόνηση αύριο το απόγευμα.
Αγωνιστικά
Η σημερινή προπόνηση
Υπό βροχή το προπονητικό πρόγραμμα![Η σημερινή προπόνηση | pao.gr Η σημερινή προπόνηση | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/01/16/2025880_1-1024x683.jpg)