Με την προσθήκη του Αϊτόρ Κανταλαπιέδρα πραγματοποιήθηκε η προπόνηση του Παναθηναϊκού την Τετάρτη στο «Γ. Καλαφάτης». Ο Ισπανός μέσος ξεπέρασε τις ενοχλήσεις και συμμετείχε στο πρόγραμμα. Αντίθετα, ατομικό ακολούθησαν οι Σένκεφελντ, Αγιούμπ, Μπεκ. Απουσίασαν οι διεθνείς Διούδης, Χατζηγιοβάνης, Αλεξανδρόπουλος, Ιωαννίδης, Χριστογεώργος. Η προπόνηση περιελάμβανε προθέρμανση, κορόιδο και εξάσκηση στις στατικές φάσεις.
ΣΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ
Μπήκε ο Αϊτόρ
Ξεπέρασε τις ενοχλήσεις ο Ισπανός μέσος![Μπήκε ο Αϊτόρ | pao.gr Μπήκε ο Αϊτόρ | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2021/09/01/Aitor_Carlitos-1024x683.jpg)