Την πρώτη του προπόνηση με τον Παναθηναϊκό πραγματοποίησε ο Έρικ Πάλμερ – Μπράουν το απόγευμα της Παρασκευής στο «Γ. Καλαφάτης». Ο Αμερικανός κεντρικός αμυντικός ακολούθησε κανονικά το πρόγραμμα της ομάδας, το οποίο περιελάμβανε προθέρμανση, rondo, παιχνίδι σε περιορισμένο χώρο και εξάσκηση στα τελειώματα. Ατομικό πρόγραμμα ακολούθησε ο Σένκεφελντ.
ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΟ «Γ. ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ»
Πρώτη προπόνηση για τον Πάλμερ – Μπράουν
Ατομικό πρόγραμμα για Σένκεφελντ![Πρώτη προπόνηση για τον Πάλμερ – Μπράουν | pao.gr Πρώτη προπόνηση για τον Πάλμερ – Μπράουν | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2023/08/04/palmerprwti-1024x683.jpg)