Η σκληρή δουλειά συνεχίστηκε για τους ποδοσφαιριστές του Παναθηναϊκού ενόψει του πρώτου επίσημου αγώνα της σεζόν εναντίον της Ντνίπρο την Τρίτη (25/7). Στην προπόνηση της Παρασκευής οι Πράσινοι άρχισαν με προθέρμανση, συνέχισαν με ταχύτητες και παιχνίδια σε μικρό χώρο, ενώ ολοκλήρωσαν το πρόγραμμα με δίτερμα. Ο Τσέριν προπονήθηκε ατομικά.
Η ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Σκληρή δουλειά ενόψει Ντνίπρο
Οι Πράσινοι συνέχισαν την προετοιμασία τους για το πρώτο επίσημο ματς της σεζόν![Σκληρή δουλειά ενόψει Ντνίπρο | pao.gr Σκληρή δουλειά ενόψει Ντνίπρο | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2023/07/21/PAO-PROPONISI-1024x683.jpg)