Χωρίς τους Κουρμπέλη, Μακέντα που ακολούθησαν ατομικό πρόγραμμα και τους διεθνείς με την Ελπίδων Μπουζούκη, Καμπετσή, Αποστολάκη, διεξήχθη η σημερινή προπόνηση του Παναθηναϊκού. Το πρόγραμμα περιελάμβανε ασκήσεις τακτικής, παιχνίδι κατοχής μπάλας και διπλό στο μισό γήπεδο. Στη διάρκεια του διπλού αποχώρησε με ενόχληση στον προσαγωγό ο Ούφε Μπεκ.
Αγωνιστικά
Ατομικό για Μακέντα, Κουρμπέλη
Το πρόγραμμα της σημερινής προπόνησης στο «Γ. Καλαφάτης»![Ατομικό για Μακέντα, Κουρμπέλη | pao.gr Ατομικό για Μακέντα, Κουρμπέλη | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/01/16/Beck_filiko.jpg)